Yazdır

İZMİR ATATÜRK LİSESİ YILDIZLARINI TOPLUYOR

İzmir Atatürk Lisesi Yıldızlarını Topluyor...

1888 yılında eğitim hayatına başlayan okulumuz İzmir Atatürk Lisesi'nin 127. eğitim yılının gurur ve sevincini bir arada yaşamaktayız.Okulumuz bir asırı aşkın süredir birbirinden değerli binlerce mezununu toplumumuza kazandırmıştır. İzmir Atatürk Lisesi Mezunları iş, eğitim, spor, sanat ve diğer birçok alanda başarılar elde ederek, çok önemli mevkilere gelmişlerdir. İzmir Atatürk Lisesi Camiası içindeki bağları daha da güçlendirmek, mezunlarımızın birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlamak için www.ial1888.org sitesi olarak bir faaaliyetin ilk adımlarını attık.

Siz değerli İzmir Atatürk Liselilerin önerileri 15.02.2015 ile 08.03.2015 arasında toplandı. Listeler oluşturuldu. İzmir Atatürk Lisesi Eğitim Vakfı ile ortak çalışılarak mezuniyetleri kontrol edildikten sonra en çok öneri alan, öğrencilerimize ve mezunlarımıza rol model olabilecek yıldızlarımızın belirlenme işlemlerine başlanacaktır. Konuya yardımlarından dolayı Vakıf Başkanı Sayın İhsan Tutum olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine ve vakfımıza teşekkür ederiz. 

Destek ve önerileriniz bizim için olduğu kadar sizin için de önemlidir.

Çünkü ne zaman, nerede bir İzmir Atatürk Liseli ile karşılaşacağınız belli olmaz. Güçlü ve etkin bir camia için desteklerinizi  her zaman bekliyoruz.

İzmir Atatürk Lisesi ruhu kaldığı yerden devam ediyor.